Cennik usług prawnych

W zależności od rodzaju sprawy, stopnia skomplikowania, nakładu pracy związanego z jej prowadzeniem, wartości przedmiotu sporu, terminu wyznaczonego przez sąd, oraz terminu płatności wynagrodzenia  wysokość wynagrodzenia może różnić się w poszczególnych sprawach i za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na rzetelną wycenę obsługi prawnej, wraz z czytelnym, szczegółowo rozpisanym harmonogramem kosztów i poszczególnych czynności.

PORADY PRAWNE

W ramach współpracy z naszymi Klientami zapewniamy obsługę we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa
Ceny poszczególnych usług prawnych świadczonych przez naszą Kancelarię uzależnione są od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy.
Korzystając z porady prawnej w Kancelarii, w przypadku późniejszego zlecenia prowadzenia sprawy, kwota uiszczona przez Klienta za poradę prawną, zostanie zaliczona na poczet ustalonego przez strony honorarium za prowadzenie sprawy i obsługę prawną.

PRZYGOTOWANIE PISM PROCESOWYCH

Cena za przygotowanie pozwu sądowego w dużej mierze zależy od stopnia skomplikowania materii prawnej oraz od tego, w jakim terminie ma zostać napisany wniosek, pozew, apelacja czy wezwanie. Inna będzie cena sporządzenia pozwu o rozwód, inaczej wycenia się pisma procesowe kierowane do sądu pracy, czy wnioski w ramach prowadzonych sporów gospodarczych.

SPRAWY SPADKOWE I PODZIAŁ MAJĄTKU

Reprezentowanie Klienta w sprawach o podział majątku oraz w sprawach spadkowych to kolejny z obszarów, w jakich nasza Kancelaria świadczy swoje usługi. Koszt obsługi spraw spadkowych zależy od stopnia złożoności postępowania, a także od tego, czy usługi prawne obejmują wykonanie poszczególnych czynności w sprawie, czy dotyczą kompleksowej obsługi spraw spadkowych.

PRAWO KARNE I SPRAWY SĄDOWE

Reprezentacja Klientów w postępowaniach przygotowawczych oraz sprawach sądowych to rodzaj usługi prawnej, na której cenę wpływają m.in.: rodzaj sprawy, stopień jej skomplikowania, zakres obowiązków adwokata czy czas poświęcony na obsługę Klienta.

SPORZĄDZANIE I OPINIOWANIE UMÓW

W zależności od rodzaju umowy, stopnia jej złożoności oraz terminu, koszty sporządzania i opiniowania poszczególnych umów mogą znacząco się od siebie różnić. Ostateczną cenę za sporządzenie umowy lub wydanie opinii prawnej, adwokat ustala z Klientem przed rozpoczęciem współpracy.

MOŻLIWE SYSTEMY ROZLICZEŃ

Istnieje możliwość następujących rozliczeń:
– za każdą czynność oddzielnie (udzielenie porady, przygotowanie projektu pisma, udział w rozprawie)
– za całościowe za poprowadzenie sprawy
– ryczałtowe — określone z góry honorarium adwokata za wykonanie przez niego konkretnych czynności.
– wynagrodzenie według stawki godzinowej — podstawą rozliczenia jest iloczyn godzin poświęconych na obsługę Klienta oraz stawki godzinowej.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt

 

Adwokat Łukasz Bardeli

Kancelaria Adwokacka
Os. Władysława Łokietka 25a / 2
62-200 Gniezno

 

Konto bankowe nr: 86 1240 3246 1111 0010 7496 3617

Bank Polska Kasa Opieki SA Oddział banku I O. we Wrześni

 

+48 666 134 134  Adwokat Łukasz Bardeli
sekretariat@bardelikancelaria.pl

 

Kancelaria czynna zwyczajowo w dni:

poniedziałek – piątek, 09:00-17:00

Kontakt także poza godzinami pracy Kancelarii

 

6 + 8 =

Dbamy o Państwa prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Kancelaria Adwokacka Łukasz Bardeli, os. Władysława Łokietka 25a / 2, 62200 Gniezno, NIP 7841282377, REGON 367919003. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dot. kontaktów indywidualnych.